Home Study

وب‌سایت‌های مفید

در زمینه آموزش آیلتس (IELTS)...

با ما تماس بگیرید...

ارسال پیام

علاوه بر کتاب‌ها و جزوات مختلف که برای موفقیت در آزمون آیلتس (IELTS) در دسترس هستند، وب‌سایت‌های گوناگونی نیز وجود دارند که شما را برای رسیدن به هدفتان یاری می‌کنند. در این صفحه قصد داریم مفیدترین وب‌سایت‌های آموزشی را به شما معرفی کنیم. لازم به ذکر است که بعضی از این وب‌سایت‌ها توسط برخی از مشهورترین و معتبرترین اساتید آزمون آیلتس (IELTS) اداره می‌شوند.

۱

آدرس وب‌سایت: www.ieltsbuddy.com
محتوا:

در وب‌سایت ielts buddy نمونه‌های مختلفی از پاسخ‌های مناسب برای هر ۴ بخش آزمون آیلتس (IELTS) وجود دارد که مطالعه‌ی آن‌ها خالی از لطف نیست. علاوه بر این، نکات آموزشی لازم برای موفقیت در هر بخش از آزمون نیز به‌صورت مختصر و کلی بیان شده است.

۲

آدرس وب‌سایت: www.ielts-practice.org
محتوا:

در وب‌سایت ielts practice نمونه‌های مختلفی از پاسخ‌های مناسب برای بخش Writing آزمون آیلتس (IELTS) در اختیار همگان قرار گرفته است. مطالعه‌ی نمونه‌های موجود در این وب‌سایت برای داوطلبان آزمون جنرال و آکادمیک مفید است.

۳

آدرس وب‌سایت: www.ieltsadvantage.com
محتوا:

در وب‌سایت ielts advantage علاوه بر مطالب آموزشی برای تقویت هر یک از مهارت‌های آزمون آیلتس (IELTS)، می‌توانید مطالب ارزشمندی برای افزایش دایره‌ی لغات خود بیابید.

۴

آدرس وب‌سایت: www.ieltsliz.com
محتوا:

وب‌سایت ielts liz توسط یکی از اساتید برجسته‌ی آیلتس (IELTS) اداره می‌شود. در این وب‌سایت نکات آموزشی مناسبی برای هر یک از بخش‌های آزمون وجود دارد و البته برای دسترسی به آموزش‌های حرفه‌ای نیاز به پرداخت هزینه است.

۵

آدرس وب‌سایت: www.ipassielts.com
محتوا:

در این وب‌سایت می‌توانید تمرین‌ها و نمونه‌های مناسبی برای هر یک از بخش‌های آزمون آیلتس (IELTS) بیابید. مطالعه‌ی تمرین‌های ارائه شده در این وب‌سایت تا حدودی کمک کننده خواهد بود.

۶

آدرس وب‌سایت: www.ieltsonlinepractice.com
محتوا:

یکی از وب‌سایت خوب برای مطالعه‌ی پاسخ‌های نمونه در بخش Writing و Speaking آزمون آیلتس (IELTS) است. اگرچه دسترسی به بیشتر آموزشهای این وب‌سایت پولی است، اما نمونه‌های ارزشمندی نیز به‌طور رایگان در اختیار عموم قرار داده است.

۷

آدرس وب‌سایت: www.ielts-exam.net
محتوا:

از برترین وب‌سایت‌ها از لحاظ تعداد پاسخ‌های نمونه در بخش Writing و Speaking است. مطالعه‌ی نمونه‌های منتشر شده در این وب‌سایت به همه‌ی داوطلبان پیشنهاد می‌شود.

۸

آدرس وب‌سایت: www.ielts-mentor.com
محتوا:

مانند وب‌سایت قبلی، در ielts mentor نیز تعداد زیادی پاسخ نمونه وجود دارد. تفاوت این وب‌سایت با وب‌سایت ielts exam این است که این وب‌سایت امتیاز کاربران به هر پاسخرا نمایش می‌دهد و شما به راحتی می‌توانید پاسخ‌های مناسب‌تر و قوی‌تر را بیابید.

۹

آدرس وب‌سایت: www.ielts-blog.com
محتوا:

مانند دیگر وب‌سایت‌های آموزشی، در این وب‌سایت نیز پاسخ‌های نمونه و نکات آموزشی آزمون در دسترس کاربران قرار گرفته است. پاسخ‌های موجود در این وب‌سایت بر اساس نمره‌ی تقریبی دسته‌بندی شده‌اند.

۱۰

آدرس وب‌سایت: www.ielts-simon.com
محتوا:

یکی از معروف‌ترین وب‌سایت‌های آموزشی آیلتس (IELTS) که شهرتش را مدیون ویدیوهای آموزشی است. این وب‌سایت توسط یکی از اساتید برجسته‌ی آیلتس اداره می‌شود. تماشای ویدیوهای آموزشی این وب‌سایت به همه‌ی داوطلبان پیشنهاد می‌شود.

کانال تلگرامتلگرام

پیج اینستاگراماینستاگرام

صفحه‌ی فیسبوکفیسبوک

نظرتان را بنویسید