Home Study

سوالات متداول

سوالات خود را از ما بپرسید...

با ما تماس بگیرید...

ارسال پیام
ما اینجاییم

برای حل مشکلاتتان

 • آزمون آیلتس (IELTS) از چه بخش‌هایی تشکیل شده است؟

  آزمون آیلتس (IELTS) از ۴ بخش Listening ،Reading ،Writing و Speaking تشکیل شده است و داوطلبان در هر یک از این مهارت‌ها نمره‌ای از ۰ تا ۹ اخذ خواهند کرد. نمره‌ی نهایی داوطلبان میانگین نمره‌ی اخذ شده در این ۴ مهارت است.

 • آزمون آیلتس مناسب چه کسانی است؟

  کلیه‌ی افرادی که قصد مهاجرت به کشورهای انگلیسی زبان را دارند. افرادی که قصد ادامه‌ی تحصیل در دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی انگلیسی زبان سراسر دنیا دارند.

 • بین آزمون آیلتس (IELTS) و تافل (TOEFL) کدامیک را انتخاب کنم؟

  برای انتخاب نوع آزمون خود قبل از هر چیز باید هدف خود را تعیین کنید. برای مثال اگر قصد مهاجرت به کشورهایی نظیر کانادا، استرالیا یا نیوزلند را دارید داشتن مدرک آیلتس الزامی است. اگر قصد ادامه‌ی تحصیل در دانشگاه‌های انگلیسی زبان را دارید، باید به مدارک پیش‌نیاز آن مرکز آموزشی توجه کنید اما به‌طور کلی، هر دو آزمون در اکثر مراکز آموزشی سراسر جهان مورد پذیرش قرار می‌گیرند. با این وجود، پیشنهاد ما آزمون آیلتس (IELTS) است چراکه در سال‌های اخیر بیش‌ترین رشد را از لحاظ فراگیری در سطح جهانی داشته است.

 • تفاوت آزمون آیلتس آکادمیک و جنرال در چیست؟

  به‌طور کلی آزمون آیلتس (IELTS) آکادمیک مختص افرادی است که قصد ادامه‌ی تحصیل در دانشگاه‌های انگلیسی زبان را دارند و آزمون جنرال برای کسانی است که قصد مهاجرت دارند (توجه داشته باشید که این حالت کلی است و برای اطلاع دقیق از مدرک مورد نیاز باید قوانین و پیش‌نیازهای دانشگاه یا کشور مقصد خود را حتما مد نظر قرار دهید.)

 • در پکیج‌های آموزشی Home Study چه مطالبی گنجانده شده است؟

  در پکیج‌های آموزشی ارائه شده توسط Home Study علاوه بر آموزش گرامرها، لغات و اصطلاحات مورد نیاز برای کسب حداقل نمره‌ی ۷ در آزمون آیلتس (IELTS)، تمامی نکات و ریزه‌کاری‌های مورد نیاز برای موفقیت در هر یک از بخش‌های آزمون آیلتس نیز گنجانده شده است. علاوه بر این موارد یک برنامه‌ی مطالعاتی واقع‌گرایانه درون هر پکیج قرار داده شده تا بتوانید بهترین نتیجه را از هر پکیج آموزشی کسب کنید.

 • پشتیبانی Home Study به چه صورت است؟

  برای دریافت مشاوره‌های فنی و آموزشی می‌توانید از راه‌های ارتباطی معرفی شده در صفحه‌ی تماس با ما استفاده کنید.

 • آیا امکان دریافت محصولات آموزشی به‌صورت فیزیکی نیز وجود دارد؟

  در حال حاضر خیر – فعلا تمامی محصولات رایگان و غیر رایگان به‌صورت دانلودی در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. در صورت انتخاب محصولات غیر رایگان، پس از پرداخت اینترنتی وجه لینک دانلود محصولات در اختیار شما قرار می‌گیرد.

 • نحوه پرداخت وجه به چه صورت است؟

  شما می‌توانید پس از انتخاب محصولات مورد نظر خود از طریق درگاه‌های اینترنتی امن بانکی نسبت به پرداخت وجه اقدام کنید.

کانال تلگرامتلگرام

پیج اینستاگراماینستاگرام

صفحه‌ی فیسبوکفیسبوک

نظرتان را بنویسید