Home Study

درباره ما

با ما تماس بگیرید...

ارسال پیام
منابع آموزشی معتبر

تمامی مطالب و پکیج‌های ارائه شده در Home Study ار منابع معتبر استخراج شده‌اند.

مطالب کافی

Home Study تمامی منابعی را که برای دست‌یابی به نمره‌ی ۷ نیاز دارید، در اختیار شما قرار داده است.

صرفه‌جویی در زمان

با استفاده از پکیج‌های خودآموز Home Study در زمانتان صرفه‌جویی کنید.

هزینه‌ی اندک

با استفاده از پکیج‌های آموزشی Home Study با هزینه‌ای معادل یک دهم شرکت در کلاس‌های آموزشی به هدفتان می‌رسید.

داستان

Home Study

ایده‌ی راه‌اندازی وب‌سایت Home Study از کجا و چگونه شکل گرفت…

پس از سال‌ها کسب تجربه در کلاس‌های آموزشی و آزمون‌های مختلف زبان انگلیسی و آشنایی با موانع و مشکلات پیش‌روی زبان‌آموزان، در سال ۱۳۹۴ ایده‌ی ساخت وب‌سایتی برای ارائه‌ی خدمات آموزشی زبان انگلیسی در ذهن موسسان Home Study شکل گرفت. با توجه به تقاضای رو به رشد زبان‌آموزان برای شرکت در آزمون آیلتس (IELTS)، به عنوان یکی از معتبرترین مدارک سنجش سطح دانش زبان انگلیسی، تصمیم گرفتیم تا در آغاز فعالیت وب‌سایت به ارائه‌ی پکیج‌های آموزشی مناسب جهت موفقیت در این آزمون بپردازیم.

با توجه به تجربیات به‌دست آمده در طول سالیان متمادی، عمده مشکلات زبان‌آموزان برای موفقیت در آزمون آیلتس (IELTS) را می‌توان به‌صورت زیر بیان نمود:

  • عدم دسترسی به منابع آموزشی معتبر
  • سردرگمی در انتخاب منابع آموزشی کافی
  • هزینه‌های هنگفت شرکت در کلاس‌های آموزشی
  • کمبود وقت برای شرکت در کلاس‌های آموزشی
  • نداشتن انگیزه‌ی کافی برای رسیدن به هدف

منابع آموزشی معتبر و کافی:

کلاس‌های آموزشی، کتاب‌های متعدد، جزوات آموزشی مختلف و حتی نرم‌افزارهای آموزشی همه و همه جزو منابع آموزشی جهت آمادگی برای آزمون آیلتس (IELTS) محسوب می‌شوند. اما آیا تمام این منابع آموزشی از کیفیت مناسب برخوردارند؟ آیا این منابع آموزشی شما را در رسیدن به هدفتان یاری می‌کنند و یا صرفا وقت شما را تلف کرده و دلهره‌ی شما را تشدید می‌کنند؟ آیا در محل زندگی شما امکان دسترسی به منابع آموزشی مناسب وجود دارد؟ آیا برای موفقیت در آزمون آیلتس (IELTS) باید تمامی منابع را مطالعه کرد؟ برای پاسخ‌گویی به همه‌ی این سوالات و رفع دو مشکل ابتدایی زبان‌آموزان یعنی عدم دسترسی به منابع آموزشی معتبر و سردرگمی در انتخاب منابع آموزشی کافی، Home Study پکیج‌های آموزشی خود را مطابق با منابع آموزشی معتبر آزمون آیلتس تدوین کرده است و این امکان را برای متقاضیان شرکت در این آزمون فراهم کرده تا ورای موقعیت جغرافیایی بتوانند از منابع استاندارد برای آمادگی در این آزمون استفاده نمایند.

صرفه‌جویی در هزینه:

همه‌ی ما می‌دانیم که هزینه‌ی شرکت در کلاس‌های آمادگی آزمون آیلتس (IELTS) بسیار سنگین است و در سال‌های اخیر نیز روند صعودی این هزینه‌ها بسیاری از متقاضیان را با مشکل مواجه کرده است. حال به این نکته نیز توجه داشته باشید که پس از شرکت در بسیاری از این کلاس‌ها متوجه خواهید شد که کیفیت آموزشی مطابق با هزینه‌ی پرداختی شما نبوده است و انتظارات شما برآورده نمی‌شود. تیم Home Study با مورد توجه قرار دادن این مشکل و در نظر گرفتن شرایط عمومی جامعه پکیج‌های آموزشی خود را با قیمتی معقول و منصفانه (حدود یک دهم هزینه‌ی شرکت در بعضی کلاس‌ها) ارائه می‌کند.

صرفه‌جویی در وقت:

چهارمین مشکل عمده که پیش‌روی زبان‌آموزان قرار دارد کمبود وقت برای شرکت در کلاس‌های آموزشی است. برای مثال در کلان‌شهری مثل تهران که ترافیک به بخشی از زندگی روزمره‌ تبدیل شده است، رفت‌وآمد به کلاس‌های آموزشی بسیار وقت‌گیر خواهد بود و زمان زیادی در این میان تلف می‌شود. به همین دلیل پکیج‌های آموزشی Home Study به صورت خودآموز و بدون نیاز به شرکت در کلاس‌های آموزشی تدوین شده‌اند تا این امکان در اختیار داوطلبان آزمون آیلتس (IELTS) قرار داده شود که با توجه به شرایط زندگی و برنامه‌ی روزانه‌ی خود به کسب مهارت‌های لازم جهت شرکت در این آزمون بپردازند.

انگیزه:

مطمئنا عده‌ی زیادی از مردم (یا حتی خود شما) تصور می‌کنید که بدون شرکت در کلاس‌های آموزشی و یا بدون داشتن مدرس احتمال موفقیت بسیار پایین خواهد بود و عملا شرکت در کلاس‌های آموزشی را پیش‌نیاز آزمون آیلتس (IELTS) می‌دانند. مسلما این تصور کاملا اشتباه است چراکه همه‌چیز به خود شما و میزان انگیزه‌ی شما برای رسیدن به هدفتان بستگی دارد. حتی اگر در بهترین کلاس‌های آموزشی شرکت کنید و زیرنظر بهترین اساتید بین‌المللی آموزش ببینید بازهم این شمایید که با تلاش و ممارست خود به هدفتان دست خواهید یافت. کم نیستند افرادی که هر سال از گوشه و کنار ایران در کنکور سراسری دانشگاه‌ها رتبه‌های عالی را به‌دست می‌آورند بدون آن‌که حتی در یک کلاس کنکور شرکت کرده باشند. پس اگر انگیزه‌ی کافی برای شرکت در این آزمون را دارید و برای رسیدن به هدفتان جدی هستید، Home Study بهترین گزینه برای شما خواهد بود. در غیر این‌صورت نه تنها Home Study بلکه هیچ مرکز دیگری نمی‌تواند شما را برای رسیدن به هدفتان یاری دهد.

لازم به ذکر است که تیم Home Study در نظر دارد تا در گام‌های بعدی در جهت خدمت‌رسانی هرچه بیشتر، پکیج‌های آموزشی برای موفقیت در آزمون‌های دیگر نظیر TOEFL، GMAT، GRE، MSRT و … را ارائه نماید.

کانال تلگرامتلگرام

پیج اینستاگراماینستاگرام

صفحه‌ی فیسبوکفیسبوک

نظرات بسته شده اند