Home Study

تماس با ما

با ما تماس بگیرید...

ارسال پیام
کسب اطلاعات

شما می‌توایند برای کسب اطلاعات بیشتر از خدمات ما از طریق پست الکترونیکی info[AT]homestudy[DOT]ir با ما در تماس باشید.

پشتیبانی آموزشی

شما می‌توانید سوالات آموزشی خود را از طریق پست الکترونیکی question[AT]homestudy[DOT]ir با ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت نمایید.

مشاوره و پشتیبانی

در صورت بروز هر گونه اشکال می‌توانید بین ساعات ۱۰ تا ۱۷ از طریق شماره‌ی ۰۹۰۳۲۰۸۰۹۳۱ با تیم پشتیبانی Home Study تماس حاصل کنید و یا از طریق پست الکترونیکی support[AT]homestudy[DOT]ir با ما در ارتباط باشید.

شبکه‌های اجتماعی

با دنبال کردن ما در شبکه‌های اجتماعی از اخبار آزمون آیلتس و نکات آموزشی با ارزش بهره‌مند شوید.

کانال تلگرامصفحه‌ی فیسبوکپیج اینستاگرام

 

همکاری با ما

وب‌سایت Home Study در جهت تکمیل کادر فنی و آموزشی خود از تمام علاقه‌مندان دعوت به همکاری می‌نماید. شما می‌توانید پس از مطالعه‌ی شرایط همکاری در صفحه‌ی همکاری با ما، از طریق پست الکترونیکی job[AT]homestudy[DOT]ir با ما در ارتباط باشید.

همیشه پاسخ‌گوی شما هستیم!

هدف ما در Home Study فراهم نمودن شرایط مناسب جهت رساندن زبان‌آموزان به اهدافشان است. به همین منظور تیم پشتیبانی Home Study با ایجاد بسترهای ارتباطی گوناگون همواره آماده‌ی پاسخ‌گویی به سوالات کاربران گرامی است. شما می‌توانید از طریق پست‌‌های الکترونیکی و یا شماره‌ی تماس مشخص شده با تیم پشتیبانی ما تماس حاصل فرمایید. توجه داشته باشید که پاسخگویی تلفنی بین ساعت ۱۰ تا ۱۷ امکان‌پذیر است.

علاوه بر راه‌های ارتباطی اعلام شده، شما می‌توانید از طریق فرم تماس پایین صفحه نظرات خود را مستقیما با مدیریت Home Study در میان بگذارید.

نظرات بسته شده اند